Новини інституту
Электронные книги Amazon Kindle в России.
Рабочая одежда в Омске и омской области

Директор Міжнародного інституту управління ризиками Бабич С.Г. виступив перед керівниками страхових компаній

Директор Міжнародного інституту управління ризиками Бабич С.Г. виступив перед керівниками страхових компаній - учасниками семінару, організованого у м. Київ 25 вересня ц.р. Центром підготовки та перепідготовки кадрів та інформаційно-аналітичного забезпечення страхової діяльності. Сергій Георгійович розповів про основні вимоги щодо організації та функціонування системи управління ризиками, які затверджені Розпорядженням Нацкомфінпослуг № 295 від 04.02.2014, а також поділився досвідом Інституту в розробці та впровадженні системи управління ризиками в українських страхових компаніях.

Директор Міжнародного інституту управління ризиками Бабич С.Г. взяв участь у роботі IV Міжнародної конференції учасників страхового ринку

Директор Міжнародного інституту управління ризиками Бабич С.Г. взяв участь у роботі IV Міжнародної конференції учасників страхового ринку (www.insconf.com), яка відбулася 15-21 вересні ц.р. в місті Белек (Туреччина). У своїй доповіді на тему «Комплексна система ризик-менеджменту у страховика як спосіб забезпечення безперервності бізнесу» Сергій Георгійович поділився з учасниками конференції досвідом Інституту з розробки та впровадження системи управління ризиками в українських страхових компаніях.

Директор Міжнародного Інституту Управління Ризиками Бабич С.Г. взяв участь у X Щорічної Міжнародної конференції з ризик-менеджменту , яка відбулася 10-11 квітня 2014 року в м. Алмати (Казахстан).

Ініціатором та організатором проведення даного заходу вже десятий рік поспіль є Страхова компанія «Євразія» - провідна страхова і перестрахувальна компанія в Казахстані. Міжнародний Інститут Управління Ризиками виступив інформаційним спонсором Конференції.

Детальніше...

Директор Міжнародного Інституту Управління Ризиками Бабич С.Г. виступив з доповіддю "Система управління ризиками як інструмент взаємодії страхових компаній і банків при корпоративному кредитуванні"

Директор Міжнародного Інституту Управління Ризиками Бабич С.Г. виступив з доповіддю "Система управління ризиками як інструмент взаємодії страхових компаній і банків при корпоративному кредитуванні" на V Міжнародному Банківському Форумі «CORPORATE BANKING: КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС, КРЕДИТУВАННЯ І РИЗИКИ», який проходить з 9 по 12 червня 2014 року в готелі «Ambassador Zlata Husa » 5* (Прага, Чехія) - http://www.ambassador.cz/

СЕРТИФІКАТ ISO 31000

29 жовтня 2013 в м. Мехелен (Бельгія) відбулася зустріч Виконавчого директора Міжнародного інституту управління ризиками Бабича С.Г. з пані Інге Вандейк, відомим фахівцем в галузі управління ризиками. Пані Інге Вандейк регулярно проводить тренінги з вивчення та впровадження стандартів ISO 31000, ISO Guide 73, IEC 31010, а також кваліфікаційні іспити на отримання міжнародного Сертифіката ISO 31000. На зустрічі обговорювалися перспективи співпраці сторін у сфері організації навчання управління ризиками в Україні, а також участь українських фахівців у навчальних тренінгах, що проводяться в Бельгії.

Детальніше...