Головні напрямки діяльності
Электронные книги Amazon Kindle в России.
Рабочая одежда в Омске и омской области

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Консалтинг

Аудит існуючої системи управління ризиками

Аналіз існуючої системи управління ризиками в організації з метою визначення її відповідності вимогам міжнародних і внутрішніх стандартів управління ризиками. Надання висновку експертів з рекомендаціями щодо змін у впровадженій системі управління ризиками.

 

Розробка та впровадження системи управління ризиками

Аналіз (корегування) стратегічних цілей організації. Оцінка ризиків організації, включаючи аналіз, ідентифікацію, опис, вимірювання, кількісну та якісну оцінку ризиків. Розробка необхідних регламентів і процедур системи управління ризиками «під ключ». Супровід та моніторинг впровадження системи управління ризиками. Консультаційна підтримка після реалізації проекту.

 

Оптимізація основних бізнес-процесів

Аналіз бізнес-процесів «як є»: аналіз існуючої організаційної структури, виявлення неефективних, неоптимальних процесів, аналіз стратегії компанії, системи показників ефективності, системи внутрішнього контролю і т.п. Аналіз отриманого результату і розробка рекомендацій щодо оптимізації існуючих або / та впровадження нових бізнес-процесів організації. Консультаційна підтримка після проекту.

 

Аудит, розробка та впровадження системи управління ризиками в страхових компаніях

Спеціальна пропозиція для страхових компаній, що включає комплекс заходів з розробки та впровадження системи управління ризиками, аналіз і оптимізацію всіх бізнес-процесів компанії, розробку внутрішньофірмових регламентів і процедур, аналіз і розробку страхових продуктів. Консультаційна підтримка після реалізації проекту.

 

Навчання

Майстер-класи з ризик-менеджменту

Організація семінарів, тренінгів,  майстер-класів провідних фахівців в галузі управління ризиками.

 

Підвищення кваліфікації ризик-менеджерів

Організація навчальних курсів , розробка навчальних програм, методичних матеріалів з підвищення кваліфікації ризик-менеджерів. Організація тренінгів з вивчення та впровадження ISO 31000, ISO Guide 73, IEC 31010, ISO / TR 31004. Проведення ознайомчих семінарів з актуальних проблем управління ризиками.

 

Науково-дослідницька діяльність

Обмін досвідом у галузі управління ризиками

Організація і проведення науково-практичних конференцій , семінарів , круглих столів та робочих груп з актуальних проблем ризик-менеджменту за участю українських і закордонних фахівців в галузі управління ризиками.

 

Участь у розробці національної нормативної бази управління ризиками

Розробка документів і регламентів у галузі впровадження системи управління ризиками в Україні. Участь у робочих групах з розробки та впровадження національних стандартів управління ризиками. Розробка національних кваліфікаційних вимог професії ризик-менеджер.

 

Підготовка аналітичних матеріалів з ризик-менеджменту

Проведення досліджень з управління ризиками на українських підприємствах і в організаціях. Підготовка аналітичних оглядів систем ризик-менеджменту по галузям, групам підприємств і організаціям.

 

Наукова діяльність

Підготовка, публікацій та рецензування наукових робіт, присвячених актуальним проблемам управління ризиками.