ТРЕНІНГИ
Электронные книги Amazon Kindle в России.
Рабочая одежда в Омске и омской области

«Впровадження Системи управління ризиками у страховій компанії з урахуванням Вимог до її організації та функціонування, затверджених Розпорядженням Нацкомфінпослуг № 295 від 04.02.2014»

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР»

Нацкомфінпослуг, Міжнародний інститут управління ризиками та ДП «ІТЦ» 16 липня 2014 року проводять семінар

«Впровадження Системи управління ризиками у страховій компанії з урахуванням Вимог до її організації та функціонування, затверджених Розпорядженням Нацкомфінпослуг № 295 від 04.02.2014»

за участю керівників та фахівців Міжнародного інституту управління ризиків (www.uarisk.com)  та  Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Нацкомфінпослуг.

Семінар проводиться для топ-менеджерів,  фахівців з ризик-менеджменту, актуаріїв та спеціалістів, що виконують функції ризик-менеджера в страховій компанії,.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3, приміщення конференц-залу Нацкомфінпослуг, (1-ий поверх)

Під час семінару учасники зможуть отримати практичні поради щодо підготовки необхідних для впровадження Системи управління ризиками документів, що передбачені Вимогами до  її організації та функціонування, затверджених Розпорядженням Нацкомфінпослуг № 295 від 04.02.2014, зокрема Стратегії управління ризиками, Процедури управління ризиками, Посадової інструкції ризик-менеджера, Положення про підрозділ ризик-менеджменту тощо. Крім того, фахівці Міжнародного інституту управління ризиками (www.uarisk.com)  поінформують учасників семінару про вимоги до організації системи управління ризиками, що передбачені Стандартами  ISO 31000, про використання сучасних методів ризик-менеджменту  при оцінці ризиків та наведуть конкретні приклади їх застосування при розробці карти ризиків, модуля ризиків тощо.

Вартість участі одного учасника в семінарі – 700,00 грн (в т.ч. ПДВ)

Інформація надається за телефонами (044) 469-57-75, (044) 451-75-57, електрона адреса для заявок: dpitc13@ukr.net. Рахунки  - в бухгалтерії: (044) 455-53-15, електрона адреса: alla2015@yandex.ru

18 червня 2014 Міжнародний інститут управління ризиками за участю фахівців Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Нацкомфінпослуг провів семінар на тему: «Впровадження системи управління ризиками в страховій компанії з урахуванням вимог до її організації та функціонуванню та вимоги щодо регулярного проведення стрес-тестування »

18 червня 2014 Міжнародний інститут управління ризиками за участю фахівців Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Нацкомфінпослуг провів семінар на тему: «Впровадження системи управління ризиками в страховій компанії з урахуванням вимог до її організації та функціонуванню та вимоги щодо регулярного проведення стрес-тестування ». У роботі семінару взяли участь представники більше 20 страхових компаній, які особливо підкреслили практичну спрямованість доповідей. Крім того, учасники семінару відзначили, що впровадження системи управління ризиками страховика шляхом встановлення регуляторних вимог (насамперед до капіталу) відповідає загальносвітовій практиці. Такий шлях пройшли практично всі розвинуті страхові ринки. Тому, безумовно, проведення подібних семінарів на базі регулятора буде дуже корисним для створення загальної термінологічної та смислової бази подальшого діалогу регулятора та ринку.