КОНСАЛТИНГ
Электронные книги Amazon Kindle в России.
Рабочая одежда в Омске и омской области

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ:

Аудит існуючої системи управління ризиками

Аналіз існуючої системи управління ризиками в організації з метою визначення її відповідності вимогам міжнародних і внутрішніх стандартів управління ризиками. Надання висновку експертів з рекомендаціями щодо змін у впровадженій системі управління ризиками.

 

Розробка та впровадження системи управління ризиками

Аналіз (корегування) стратегічних цілей організації. Оцінка ризиків організації, включаючи аналіз, ідентифікацію, опис, вимірювання, кількісну та якісну оцінку ризиків. Розробка необхідних регламентів і процедур системи управління ризиками «під ключ». Супровід та моніторинг впровадження системи управління ризиками. Консультаційна підтримка після реалізації проекту.

 

Оптимізація основних бізнес-процесів

Аналіз бізнес-процесів «як є»: аналіз існуючої організаційної структури, виявлення неефективних, неоптимальних процесів, аналіз стратегії компанії, системи показників ефективності, системи внутрішнього контролю і т.п. Аналіз отриманого результату і розробка рекомендацій щодо оптимізації існуючих або/та впровадження нових бізнес-процесів організації. Консультаційна підтримка після проекту.

 

Аудит, розробка та впровадження системи управління ризиками в страхових компаніях

Спеціальна пропозиція для страхових компаній, що включає комплекс заходів з розробки та впровадження системи управління ризиками, аналіз і оптимізацію всіх бізнес-процесів компанії, розробку внутрішньофірмових регламентів і процедур, аналіз і розробку страхових продуктів. Консультаційна підтримка після реалізації проекту.